Drukarnia Cyfrowa

Jakie są zalety druku cyfrowego oferowanego przez naszą firmę drukpiaseczno.pl ?

Dlaczego warto zdecydować się na druk cyfrowy wykonywany przez naszych specjalistów?

Accurio Press 3070L

Konica Minolta

Druk cyfrowy jest technologią pozwalającą wyprodukować niskonadkładową pracę nie tylko w bardzo krótkim czasie, ale również za niezwykle rozsądną cenę. Drukujemy już od jednej sztuki. Ponadto nie wszyscy są świadomi, że przy tworzeniu druku cyfrowego koniecznie trzeba korzystać bezpośrednio z plików źródłowych. Klient dzięki temu nie musi się niepotrzebnie martwić przygotowawczymi pracami drukarskimi, które w zdecydowanej większości przypadków są bardzo skomplikowane i czasochłonne. W druku cyfrowym pierwsza kopia może być gotowa już w kilka minut. Druk cyfrowy pozwala również wykorzystać różne rodzaje podłoży papierowych o różnych gramaturach czy formatach. Można wśród nich wyróżnić: powlekane, offsetowe, satynowe, ozdobne, fakturowane, kredowane czy samoprzylepne.

W naszej drukarni cyfrowej drukpiaseczno.pl możemy klientom wydrukować projekt na foliach strukturalnych, samoprzylepnych czy adhezyjnych. Warto wiedzieć, że nadruk utrwalany zostaje pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. W ten sposób będzie odporny nie tylko na warunki atmosferyczne, ale także uszkodzenia czy promienie UV. Kolejną zaletą druku cyfrowego jest niesamowita elastyczność jeżeli chodzi o realizację poszczególnych zleceń.

Możemy bowiem dokonać zmiany nawet w ostatniej chwili przed ostatecznym drukiem. Druk cyfrowy jest to najlepsze możliwe rozwiązanie w kwestii konieczności personalizacji wydruków. Nasza drukarnia drukpiaseczno.pl zapewnia klientom opcję odebrania zamówień nawet w ciągu godziny od złożenia zlecenia. Oczywiście ostateczny termin uzależniony jest od skomplikowania wykończenia introligatorskiego.

W naszej ofercie znajdują się:

 1. wizytówki, wizytówki lux
 2. ulotki, ulotki składane
 3. katalogi szyte, klejone, spiralowane
 4. gazetki reklamowe
 5. podręczniki, instrukcje
 6. dyplomy, certyfikaty, identyfikatory
 7. notesy klejone, spiralowane
 8. papier firmowy
 9. teczki ofertowe, segregatory
 10. zaproszenia, vouchery, kupony,bilety, pocztówki, zdjęcia
 11. koperty
 12. kalendarze listwowe, spiralowane, trójdzielne, biurkowe
 13. wobblery
 14. torby reklamowe, długopisy, pieczątki, flagi, smycze
 15. plakaty
 16. folie (barwione w masie, monomeryczne, OWV, translucentne ) naklejki, naklejki plotowane
 17. backlighty (materiały do podświetleń np. w kasetonach)
 18. banery
 19. roll-upy
 20. x-banery
 21. płyty pcv
 22. etykiety, stickery, metki
 23. mapy